Klaffbord med alrotskiva
2019-03-06
620854
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KLAFFBORD, 1900-talets första hälft, skiva fanerat i alrotsrot, höjd ca 76, 94x70, total längd 203 cm
Ytskador