Karl-Erik Ekselius två karmstol

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KARL-ERIK EKSELIUS, karmstolar, 2 st., "Mondo", stomme av borstad aluminium, beige klädsel i läder, JOC Vetlanda, sitthöjd ca 45 cm

slitage, repor, två knappar saknas på en sits

620862

2019-03-12