Collier 18 k guld

Collier 18 k guld
Collier 18 k guld
Collier 18 k guld
Collier 18 k guld
Collier 18 k guld
Collier 18 k guld
Collier 18 k guld
Collier 18 k guld

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

COLLIER, 18 k guld, stavlänk med odlade pärlor, Rydens Guld Torsten, Borås, 1966, längd ca 42 cm, totalvikt ca 6.7 g

Slitage, 2 odlade pärlor saknas, några pärlor med skador

620867

2019-03-06