Örhängen med bergkristaller
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ÖRHÄNGEN, 1 par, 18 k guld, med 2 trappslipade bergkristaller, totalt ca 2.06 ct, stämplade ´´GVH´´, skruvstiftsystem, höjd ca 2.2 cm, totalvikt ca 4 g
Bruksslitage, några mindre nagg på stenarna
620871
2019-03-06