Örhängen med bergkristaller

Örhängen med bergkristaller
Örhängen med bergkristaller
Örhängen med bergkristaller
Örhängen med bergkristaller
Örhängen med bergkristaller
Örhängen med bergkristaller
Örhängen med bergkristaller
Örhängen med bergkristaller

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ÖRHÄNGEN, 1 par, 18 k guld, med 2 trappslipade bergkristaller, totalt ca 2.06 ct, stämplade ´´GVH´´, skruvstiftsystem, höjd ca 2.2 cm, totalvikt ca 4 g

Bruksslitage, några mindre nagg på stenarna

620871

2019-03-06