Cort Jacobsen Oljemålning

Cort Jacobsen Oljemålning
Cort Jacobsen Oljemålning
Cort Jacobsen Oljemålning
Cort Jacobsen Oljemålning
Cort Jacobsen Oljemålning
Cort Jacobsen Oljemålning
Cort Jacobsen Oljemålning
Cort Jacobsen Oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CORT JACOBSEN (1911-1967), "Gården braender", signerad Cort Jacobsen, daterad 54, olja på duk, bildmått ca 31x41 cm

Krackeleringar

620875

2019-03-06