Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GULLASKRUF, ölglas, 12 st., grön glasmassa, 1900-talets mitt, höjd ca 20,5 cm
Nagg förekommer
620876
2019-03-09
Gör en kostnadsfri värdering här