Ölglas Gullaskruf

Ölglas Gullaskruf
Ölglas Gullaskruf
Ölglas Gullaskruf
Ölglas Gullaskruf
Ölglas Gullaskruf
Ölglas Gullaskruf

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GULLASKRUF, ölglas, 12 st., grön glasmassa, 1900-talets mitt, höjd ca 20,5 cm

Nagg förekommer

620876

2019-03-09