Johnny Mattsson skulpturer

Johnny Mattsson skulpturer
Johnny Mattsson skulpturer
Johnny Mattsson skulpturer
Johnny Mattsson skulpturer
Johnny Mattsson skulpturer
Johnny Mattsson skulpturer
Johnny Mattsson skulpturer
Johnny Mattsson skulpturer
Johnny Mattsson skulpturer
Johnny Mattsson skulpturer

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOHNNY MATTSSON, skulpturer, 2 st, 1900-talets andra hälft, monogramsignerade, varav 1 i furu på sockel i teak och 1 i teak på sockel i bok, höjd ca 18 resp 31 cm

620880

2019-03-06