Oljelampor 2 stycken 1800-tal

Oljelampor 2 stycken 1800-tal
Oljelampor 2 stycken 1800-tal
Oljelampor 2 stycken 1800-tal
Oljelampor 2 stycken 1800-tal
Oljelampor 2 stycken 1800-tal
Oljelampor 2 stycken 1800-tal
Oljelampor 2 stycken 1800-tal
Oljelampor 2 stycken 1800-tal

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OLJELAMPOR, 2 st, 1800-tal, tenn, höjder ca 34-37 cm

Delar saknas, slitage

620895

2019-03-13