Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JINDRICH HALABALA, "Spider", soffbord, 1930-tal, model H259 för UP Zavody Brno, fanerat i lövträ, höjd ca 64, 65x65 cm
Ytskador
620904
2019-03-06
Gör en kostnadsfri värdering här