Jindrich Halabala soffbord

Jindrich Halabala soffbord
Jindrich Halabala soffbord
Jindrich Halabala soffbord
Jindrich Halabala soffbord
Jindrich Halabala soffbord
Jindrich Halabala soffbord
Jindrich Halabala soffbord
Jindrich Halabala soffbord

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JINDRICH HALABALA, "Spider", soffbord, 1930-tal, model H259 för UP Zavody Brno, fanerat i lövträ, höjd ca 64, 65x65 cm

Ytskador

620904

2019-03-06