Ann Eringstam triptyk 2014
Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
ANN ERINGSTAM (född 1977), triptyk, "Below the surface 1, 2 och 3", 2014, signerade Ann Eringstam på etiketter à tergo, upplaga 2/8, C-print monterade på aluminium, vardera 18x28 cm
För frågor och konditionsrapport kontakta ebba.de.faire@auktionsverket.se
Smärre skador
620914
2019-03-10