Ann Eringstam triptyk 2014

Ann Eringstam triptyk 2014
Ann Eringstam triptyk 2014
Ann Eringstam triptyk 2014
Ann Eringstam triptyk 2014
Ann Eringstam triptyk 2014
Ann Eringstam triptyk 2014
Ann Eringstam triptyk 2014
Ann Eringstam triptyk 2014
Ann Eringstam triptyk 2014
Ann Eringstam triptyk 2014
Ann Eringstam triptyk 2014
Ann Eringstam triptyk 2014
Ann Eringstam triptyk 2014
Ann Eringstam triptyk 2014

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ANN ERINGSTAM (född 1977), triptyk, "Below the surface 1, 2 och 3", 2014, signerade Ann Eringstam på etiketter à tergo, upplaga 2/8, C-print monterade på aluminium, vardera 18x28 cm

För frågor och konditionsrapport kontakta ebba.de.faire@auktionsverket.se

Smärre skador

620914

2019-03-10