Hjälm Sovjet

Hjälm Sovjet
Hjälm Sovjet
Hjälm Sovjet
Hjälm Sovjet
Hjälm Sovjet
Hjälm Sovjet
Hjälm Sovjet
Hjälm Sovjet
Hjälm Sovjet
Hjälm Sovjet

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HJÄLM, för Sovjetiska flygvapnet, 1900-talets andra hälft

Brukslitage

620919

2019-03-09