Eric Löfman

Eric Löfman
Eric Löfman
Eric Löfman
Eric Löfman
Eric Löfman
Eric Löfman
Eric Löfman
Eric Löfman

Klubbat för:

17 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ERIC LÖFMAN, bestick, 90 dlr., silver, modell "Uppsala", MGAB, Uppsala 1960-70-tal, bestående av: 11 bordsgafflar, 10 bordsknivar, 10 bordsskedar, 12 smörgåsgafflar, 12 smörgåsknivar, 12 desertskedar, 12 kaffeskedar, 1 matkninvar, ostkniv, tårtspade, såsslev, upplägningssked, 6 smörknivnar

Brukksslitage

620924

2019-03-06