System Royal design Poul Cadovius
Klubbat för:
7 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
POUL CADOVIUS, "System Royal", vägghängt hyll- och modulsystem, teak och teakfanér, 1960-tal, bestående av: 4 väggpaneler (ca 198x80 cm vardera), dokumentshylla, skåp med skjutdörr, byrå, skåp med 5 draglådor, odul med 1 hyllplan i glas, 7+1 hyllplan, konsoler, kantlister, total höjd ca 198
Bruksslitage, repor, borrhål, hål för eluttag
620950
2019-03-09