System Royal design Poul Cadovius

Klubbat för:

7 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

POUL CADOVIUS, "System Royal", vägghängt hyll- och modulsystem, teak och teakfanér, 1960-tal, bestående av: 4 väggpaneler (ca 198x80 cm vardera), dokumentshylla, skåp med skjutdörr, byrå, skåp med 5 draglådor, odul med 1 hyllplan i glas, 7+1 hyllplan, konsoler, kantlister, total höjd ca 198

Bruksslitage, repor, borrhål, hål för eluttag

620950

2019-03-09