Räknemaskin Monroe 1900-talets första hälft

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RÄKNEMASKIN, 1900-talets första hälft, Monroe Calculating Machine Company New York U.S.A, svartlackerad metall, höjd 21 cm

Slitage, funktion ej garanterad

620962

2019-03-13