Klubbat för:
5 200 SEK
4 000 SEK
SKÅP, omkring sekelskifte 1800, allmoge, Dalarna, bemålning i kurbits, bemålad datering 1792, ca 200, 96x57 cm, nyckel finns
Delvis senare bemålning, ytskador, slitage
620967
2019-03-07