Skåp

Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp

Klubbat för:

5 200 SEK

4 000 SEK

SKÅP, omkring sekelskifte 1800, allmoge, Dalarna, bemålning i kurbits, bemålad datering 1792, ca 200, 96x57 cm, nyckel finns

Delvis senare bemålning, ytskador, slitage

620967

2019-03-07