Cigarrskrin
Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 000 SEK
CIGARRSKRIN, reliefdekor av häst, vitmetall och cederträ, höjd 7,5 cm, 19,5x14 cm, 4 glas med hästporträtt av Grand National-vinnare Oxo 1959, Merryman II 1960, Ayala 1963, Team Spirit 1964, höjd 7 cm, Benlow Golmet, Pipelite, Made in England, gulmetall, höjd 9 cm
A Gentleman´s Auction
Bruksslitage, repor
620972
2019-04-26