Biblioteksbord i ek

Biblioteksbord i ek
Biblioteksbord i ek
Biblioteksbord i ek
Biblioteksbord i ek
Biblioteksbord i ek
Biblioteksbord i ek
Biblioteksbord i ek
Biblioteksbord i ek
Biblioteksbord i ek
Biblioteksbord i ek

Klubbat för:

19 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BIBLIOTEKSBORD, 1700-tal, mörkbetsat, med låda, senare skiva i furu, underrede och kryss i ek, höjd 75 cm, bredd 205 cm, djup 76 cm.

Skador: Renoverat

620973

2019-03-15