Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
RAGNAR JOHANSSON (1913-1997): "Mittåkläppen", monogramsignerad RJ, daterad á tergo -76, olja på duk, ca 54x136 cm
620974
2019-03-06
Gör en kostnadsfri värdering här