Vaser Japan cloisonné

Vaser Japan cloisonné
Vaser Japan cloisonné
Vaser Japan cloisonné
Vaser Japan cloisonné
Vaser Japan cloisonné
Vaser Japan cloisonné
Vaser Japan cloisonné
Vaser Japan cloisonné

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VASER, 1 par, snarlika, cloisonné, Japan, 1900-talets början, dekor av blommor och fåglar mot ljus fond, höjd ca 24 cm

Smärre slitage

620986

2019-03-14