Fällbord alrot

Fällbord alrot
Fällbord alrot
Fällbord alrot
Fällbord alrot
Fällbord alrot
Fällbord alrot
Fällbord alrot
Fällbord alrot

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FÄLLBORD, 1800-talets början, skiva i alrotsfanér, undersidan etikettmärkt, "Lars E Lindell, schatullmakare i Köping, höjd 72, 64x43 cm
Skador: Renoverat

620991

2019-03-15