Vaser Japan 1900-tal

Vaser Japan 1900-tal
Vaser Japan 1900-tal
Vaser Japan 1900-tal
Vaser Japan 1900-tal
Vaser Japan 1900-tal
Vaser Japan 1900-tal

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VASER, 3 st., cloisonné, Japan, 1900-tal, dekor av blmmor och fåglar, höjd ca 18-25 cm

Smärre slitage

621002

2019-03-14