Herman Talvik oljemålning

Herman Talvik oljemålning
Herman Talvik oljemålning
Herman Talvik oljemålning
Herman Talvik oljemålning
Herman Talvik oljemålning
Herman Talvik oljemålning

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HERMANN TALVIK (Estland/Sverige, 1906-1984): Fjällandskap, signerad Talvik, olja på duk, ca 43x65 cm

Ställvis spår efter tidigare tejp

621005

2019-03-06