Bricka med ställ 18/1900-tal

Bricka med ställ 18/1900-tal
Bricka med ställ 18/1900-tal
Bricka med ställ 18/1900-tal
Bricka med ställ 18/1900-tal
Bricka med ställ 18/1900-tal
Bricka med ställ 18/1900-tal
Bricka med ställ 18/1900-tal
Bricka med ställ 18/1900-tal
Bricka med ställ 18/1900-tal
Bricka med ställ 18/1900-tal

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BRICKA, 1800-tal, papier maché, svartlackerad med inläggningar av pärlemo och målad dekor i guld, 82 x 60 cm, STÄLL, 1900-tal, skuren dekor i bambuimitation, höjd 43,5, 82 x 59,5 cm

Bricka med lagningar och retuscher, smärre slitage och nagg

621010

2019-03-06