Pierre Paulin fåtöljer

Pierre Paulin fåtöljer
Pierre Paulin fåtöljer
Pierre Paulin fåtöljer
Pierre Paulin fåtöljer
Pierre Paulin fåtöljer
Pierre Paulin fåtöljer
Pierre Paulin fåtöljer
Pierre Paulin fåtöljer
Pierre Paulin fåtöljer
Pierre Paulin fåtöljer
Pierre Paulin fåtöljer
Pierre Paulin fåtöljer

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 200 SEK

PIERRE PAULIN, fåtöljer, 1 par, modell Ben, polyeterklädd stomme i metallrör, fast textilklädsel, 1990-tal, Artifort, Nederländerna, höjd ca 74, sitthöjd 40 cm

Bruksslitage, fläckar/smuts

621014

2019-03-06