Pierre Paulin fåtöljer
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 200 SEK
PIERRE PAULIN, fåtöljer, 1 par, modell Ben, polyeterklädd stomme i metallrör, fast textilklädsel, 1990-tal, Artifort, Nederländerna, höjd ca 74, sitthöjd 40 cm
Bruksslitage, fläckar/smuts
621014
2019-03-06