Besticksservis silver modell Olga

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BESTICK, 36 dlr, silver, modell Olga, bestående av: 11 bordsskedar, 12 bordsknivar, 12 bordsgafflar, smörkniv, stämplade GAB 1979, silvervikt exkl. knivar ca 960 g

Mindre slitage

621032

2019-03-07