Märklin tåganläggning
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MÄRKLIN TÅGANLÄGGNING, 1950-60-tal , bestående av ånglok 3000, ellok SET 800, disellok 3060, 2 passagerarvagnar, kranvagn, kolvagn, 3 godsvagnar, transformator, 32 rälsbitar, 2 växlar, 2 stoppbockar, bro, dessutom medföljer ett antal byggnader och fordon från andra tillverkare
Diverse skador, funktioner ej testade
621039
2019-03-08