Glasservis 1800-tal

Glasservis 1800-tal
Glasservis 1800-tal
Glasservis 1800-tal
Glasservis 1800-tal
Glasservis 1800-tal
Glasservis 1800-tal
Glasservis 1800-tal
Glasservis 1800-tal
Glasservis 1800-tal
Glasservis 1800-tal

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GLASSERVIS, omkring år 1800, med förgylld dekor, bestående av: fat, 7 koppar, karaff, 3 dricksglas, 1 vinglas, höjder 6-17 cm

Slitage

621050

2019-03-06