Skeppsporträtt

Skeppsporträtt
Skeppsporträtt
Skeppsporträtt
Skeppsporträtt
Skeppsporträtt
Skeppsporträtt

Klubbat för:

1 000 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, skeppsporträtt, föreställande HMS Lightning, signerad E Wessberg, daterad 1953, olja på duk, ca 66x56 cm

Kuntoraportti

621054

Päivämäärä:

2019-04-07