Skeppsporträtt
Klubbat för:
1 000 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, skeppsporträtt, föreställande HMS Lightning, signerad E Wessberg, daterad 1953, olja på duk, ca 66x56 cm
Kuntoraportti
621054
Päivämäärä:
2019-04-07