Ljusstake mässing

Ljusstake mässing
Ljusstake mässing
Ljusstake mässing
Ljusstake mässing
Ljusstake mässing
Ljusstake mässing
Ljusstake mässing
Ljusstake mässing

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LJUSSTAKE, sengustaviansk, omkring år 1800, förgylld mässing samt trä, höjd ca 16 cm

Slitage, anlöpt, lös ljusmanschett

621056

2019-03-06