Golvur

Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

7 000 SEK

GOLVUR, (sk Ståndur) 1800-tal, urtavlan märkt H.H. 1805, bemålat fodral, höjd 219 cm
Skador: Renoverat, senare målning, något kortat.

621058

2019-03-16