Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
GOLVUR, (sk Ståndur) 1800-tal, urtavlan märkt H.H. 1805, bemålat fodral, höjd 219 cm
Skador: Renoverat, senare målning, något kortat.
621058
2019-03-16
Gör en kostnadsfri värdering här