Beda Löberg oljemålning 1938
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BEDA LÖBERG (1895-1974): Stilleben, signerad BL och på baksidan signerad och daterad Beda Löberg 1938, olja på pannå av papp, 21,5x27 cm
Beda Löberg var gift med konstnären Gunnar Löberg.
Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer
Ulf Hallius samling
621064
2019-03-25