Ernst Billgren rävar färgetsning

Klubbat för:

1 300 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

ERNST BILLGREN (född 1957): Rävarna, signerad Ernst Billgren, 10/40, färgetsning, bladmått ca 40x49 cm

Zustandsbeschreibung

621069

2019-03-06