Klubbat för:
1 300 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
ERNST BILLGREN (född 1957): Rävarna, signerad Ernst Billgren, 10/40, färgetsning, bladmått ca 40x49 cm
Zustandsbeschreibung
621069
2019-03-06
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner