Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MINIATYRMÅLERI, 1+1, omkring år 1800, Gouache resp. olja på duk, varav den ena signerad L.G Zeliner, mått ca 16x21 resp. 8x10 cm
Slitage, den mindre målningen med skador
621074
2019-03-06
Gör en kostnadsfri värdering här