Miniatyrmåleri omkring 1800

Miniatyrmåleri omkring 1800
Miniatyrmåleri omkring 1800

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MINIATYRMÅLERI, 1+1, omkring år 1800, Gouache resp. olja på duk, varav den ena signerad L.G Zeliner, mått ca 16x21 resp. 8x10 cm

Slitage, den mindre målningen med skador

621074

2019-03-06