Lehmann New Century Cycle 345
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LEHMANN NEW CENTURY CYCLE 345, 1895-1938, trehjuligt fordon med två passagerare i lackerad och litograferad plåt, spiralfjäderverk, längd 12,5 cm, tidig variant
Slitage, passagerare som håller parasollet samt urverket saknas, lackskador
621080
2019-03-07