Bergère Louis XV

Bergère Louis XV
Bergère Louis XV
Bergère Louis XV
Bergère Louis XV
Bergère Louis XV
Bergère Louis XV
Bergère Louis XV
Bergère Louis XV
Bergère Louis XV
Bergère Louis XV
Bergère Louis XV
Bergère Louis XV

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERGÈRE, Louis XV, Frankrike 1700-tal, rödbok, träskuren dekor

Slitage, ställvis kompletterade fotavslut, ryggståndare sekundär, stomme utan klädsel och stoppning

621097

2019-03-06