Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
ÅNGMASKIN, Gebrüder Bing Tyskland, 1910-tal, målad plåt, märkt GBN Bavaria, mått bottenplatta ca 36x40, höjd ca 48 cm
Slitage
621104
2019-03-13
Gör en kostnadsfri värdering här