Vas brons Japan

Vas brons Japan
Vas brons Japan
Vas brons Japan
Vas brons Japan
Vas brons Japan
Vas brons Japan
Vas brons Japan
Vas brons Japan
Vas brons Japan
Vas brons Japan

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VAS, brons, Japan, 1900-talets andra hälft, balusterformad, dekor i relief av drakar samt växtslingor, botten med märke, höjd ca 36 cm

Smärre slitage

621108

2019-03-14