Vas brons Japan
Closed
2019-03-14
621108
| Sold for | 900 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
VAS, brons, Japan, 1900-talets andra hälft, balusterformad, dekor i relief av drakar samt växtslingor, botten med märke, höjd ca 36 cm
Smärre slitage