Bord Karl Johan

Bord Karl Johan
Bord Karl Johan
Bord Karl Johan
Bord Karl Johan
Bord Karl Johan
Bord Karl Johan
Bord Karl Johan
Bord Karl Johan
Bord Karl Johan
Bord Karl Johan
Bord Karl Johan
Bord Karl Johan

Klubbat för:

14 500 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BORD, Karl Johan, 1800-tal, fanerad med mahony, förgylld lejontassar, 1 iläggskiva 55, höjd ca 74, diameter 124 cm

Renoverad, slitage

621112

2019-03-07