Axel Fridell torrnål
Closed
2019-03-06
621122
| Sold for | 300 SEK |
| Estimate | 1 000 SEK |
AXEL FRIDELL (1894-1935): "Den gamla antikvitetshandeln" (Little Dorrit), blindstämpel Axel Fridell
torrnål, ca 15,9x19,6 cm, oramad
Gulnad, skador, lagningar