Robert Morris färglitografi

Robert Morris färglitografi
Robert Morris färglitografi

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ROBERT MORRIS (USA 1931-2018), ´´Labyrinth´´ signerad ´´R Morris´´, daterad -79 och numrerad 45/100, färglitografi, bladstorlek ca 55x75.5 cm

Ej examinerad ur ramen

621153

2019-03-07