Klubbat för:
7 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HÄST på hjul, 1900-talets början, stående på träplatta försedd med hjul, bemålad, höjd 50, längd 53 cm
Färgbortfall, skador, saknar tyglar och sadel
621155
2019-03-06
Gör en kostnadsfri värdering här