Skål sterlingsilver England 1824
Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
RICHARD SIBLEY I (verksam London 1812-), skål, sterlingsilver, stämplad London 1824, graverad vapendekor (ätten Talbot), höjd ca 10, diameter ca 25 cm, vikt ca 644 g
Bruksslitage, repor, behov av puts
621157
2019-03-12