Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RÖKELSEKAR, 3 st., brons, Japan, 1900-talets första hälft, med hänklar, dekor i relief, höjd ca 13-27 cm
Smärre stötskador
621159
2019-03-14
Gör en kostnadsfri värdering här