Rökelsekar Japan

Rökelsekar Japan
Rökelsekar Japan
Rökelsekar Japan
Rökelsekar Japan
Rökelsekar Japan
Rökelsekar Japan
Rökelsekar Japan
Rökelsekar Japan
Rökelsekar Japan
Rökelsekar Japan
Rökelsekar Japan
Rökelsekar Japan
Rökelsekar Japan
Rökelsekar Japan

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RÖKELSEKAR, 3 st., brons, Japan, 1900-talets första hälft, med hänklar, dekor i relief, höjd ca 13-27 cm

Smärre stötskador

621159

2019-03-14