Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
MEKANISK VERKSTAD, 1900-tal, elmotor, "Le Jouet Technique Paris Marque & Modéle Déposés, mått bottenplatta ca 60x33 cm
Slitage, funktion ej garanterad
621161
2019-03-13
Gör en kostnadsfri värdering här