Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
AMPEL, empirestil, 18/1900-tal, för 6 ljus, förgylld brons samt bemålad plått, ljusarmar i form av svanar, höjd ca 81, diameter 65 cm
621163
2019-03-07
Gör en kostnadsfri värdering här