Ampel empirestil

Ampel empirestil
Ampel empirestil
Ampel empirestil
Ampel empirestil
Ampel empirestil
Ampel empirestil
Ampel empirestil
Ampel empirestil

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

AMPEL, empirestil, 18/1900-tal, för 6 ljus, förgylld brons samt bemålad plått, ljusarmar i form av svanar, höjd ca 81, diameter 65 cm

621163

2019-03-07